Українські книги – у найбільшому книжковому магазині Берліна

Українські книги – у найбільшому книжковому магазині Берліна

26.04.2022, 19:32
«Видавництво Старого Лева» розпочало співпрацю з найбільшою книгарнею Берліна, Dussmann – відтепер українські книги можна придбати як у книгарні в центрі Берліну (Фрідріх-штарссе, 90), так і на сайті Dussman. Наразі читачам доступні 82 книжкові позиції – представлена література для дорослих та дітей українських авторів, а також книги іноземних авторів, перекладені українською.
 
Серед них книги Олега Сенцова («Хроніка одного голодування»), Станіслава Асєєва («Світлий шлях: історія одного концтабору»), Андрія Бондаря («Ласощі для Медора»), Миколи Рябчука («Лексикон вода»). Також у книгарні є література для дітей та підлітків – «Родинна абетка» Мар'яни Савки, «Найщасливіше левеня» Олександра Шатохіна, «Мирослава та інші з двору» Олі Купріян, «Ліга непарних шкарпеток» Галини Вдовиченко, «У світлі світляків» Ольги Войтенко, «Талант: інструкція з використання», створена Фундацією Дарини Жолдак. Також читачі зможуть придбати світові бестесери українською – «Розмови з друзями» Саллі Руні, «У розушуку» Джона Ле Карре, «Художник хиткого світу» Кадзуо Ішіґуро, «Країна Мумі-тролів» Туве Янссон, «Джуді Муді – детектив» Меган МакДоналд та ін. Окрім цього, також є картонки та віммельбухи для дітей.
 
Комунікація з Dussmann тривала близько трьох тижнів. У березні до «Видавництва Старого Лева» звернувся Данило Полілуєв-Шмідт, представник громадської організації «IWEK e.V. Initiative für Wissensaustausch, Empowerment und Kultur», який є давнім шанувальником книг Старого Лева. Організація придбала у Видавництва понад 30 примірників англомовної книги «Ukraїner. Ukrainian Insider» на подарунок своїм партнерам, а також книги для благодійної акції на підтримку України, що відбулася 10 квітня у Берліні в рамках дня Leuchtturm Ukraine. А ще Данило Полілуєв-Шмідт давно міряв, щоб українські книги продавались у Німеччині, тож допоміг сконтактувати менеджерів Видавництва з представниками книгарні Dussmann для налагодження подальшої співпраці.
 
Старий Лев спільно з менеджеркою відділу міжнародної літератури Dussmann Лаурою Шульц працювали над замовленням та врешті змогли обрати необхідні книги з величезного асортименту Видавництва. Певний час зайняв пошук способів доставки книг до Німеччини, адже це понад 2 тисячі примірників. 8 квітня книги були відправлені з України у Німеччину і вже представлені на полицях книгарні та сайті Dussmann.
 


Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском. 
 
1