Сингл «Hey, Hey, Rise Up», записаний PinkFloyd із вокалом Хливнюка, «рве» чарти iTunes по всьому світу

Сингл «Hey, Hey, Rise Up», записаний PinkFloyd із вокалом Хливнюка, «рве» чарти iTunes по всьому світу

10.04.2022, 16:14

Сингл "Hey, Hey, Rise Up", записаний легендарним британським гуртом PinkFloyd з вокалом Андрія Хливнюка, на першому місці в чартах iTunes у кількох десятках країн.

Про це йдеться на сторінці гурту "Бумбокс" у Facebook.

"США, Великобританія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Австралія, Канада, Польща, Чехія, Фінляндія, Греція, Італія, Литва, Люксембург, Мальта, Парагвай, Португалія, Нова Зеландія, Норвегія, Румунія, Словаччина, Південна Африка, Швеція Швейцарія – сингл "Hey, Hey, Rise Up" на першому місці в чартах iTunes. Враховуючи, що зібрані від релізу гроші йдуть в Україну, здається, все вийшло чудово. Величезна подяка Pink Floyd та особисто Девіду Гілмору", - йдеться у повідомленні.

Як відомо, британський рок-гурт Pink Floyd випустив трек Hey Hey Rise, у якому лунає спів соліста гурту "Бумбокс" Андрія Хливнюка.

Це перша композиція легендарного колективу за останні 28 років. Девід Гілмор зібрав усіх музикантів, аби підтримати українців, які героїчно захищають країну від загарбників.

Загалом у композиції лунає вокал Андрія Хливнюка, де соліст гурту "Бумбокс" на Софіївській площі співає "Ой, у лузі червона калина". Учасники ж Pink Floyd супроводжують його спів інструментальною музикою.

Окрім того, артисти вже й випустили кліп на Hey Hey Rise. У відео містяться кадри війни в Україні.Кошти від релізу підуть на допомогу Україні.

 

Джерело: https://molbuk.ua/

 

Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском.  

 

1