«Свободою» на Буковині керує самозванець, - Н. Горук

«Свободою» на Буковині керує самозванець, - Н. Горук

06.06.2013, 00:25

"Більше того, немає легітимного керівника і у Чернівецької обласної організації ВО «Свобода». Ще коли я був членом партії, відбулася конференція обласної парторганізації, і ми не проголосували за переобрання Віталія Мельничука її головою. І з того часу жодних конференцій навіть не намагалися провести – очевидно, керівництво партії боїться незручних запитань від рядових членів", - повідомив в інтерв'ю «Polemika» (3 червня 2013) екс-свободівець Назар Горук.

1


КОМЕНТАРІ (9)

Чорней повиривав з контексту слова Горука і намагається зробити конфлікт між Мельничуком і Горуком. Хлопці не видіться. Бурбаки цього і хочуть.

avatar

Хфедір

05 червня 2013 20:11

Мельничук дурницю зробив що зїв Горука. Тепер Свобода перетворюється на маргінальну структуру. А Мельничук став голим королем. Ой зря.

avatar

свободівець

05 червня 2013 20:15

Але ж Горук не говорив в статті що «Свободою» на Буковині керує самозванець. Це ж повна брехня. Видно дійсно хочуть їх пересварити.

avatar

Антон

05 червня 2013 20:19

Тепер ти Кузьмич розумієш що ти натворив?

avatar

свободівець

05 червня 2013 20:33

Зараз Мельничук знову наваяє якусь заяву вумну. А може хватить розуму не вестися на провокації тих хто зробив щоб Горук вийшов зі свободи.

avatar

Дубль

05 червня 2013 21:04

avatar

Misha Shmorgun

05 червня 2013 21:38

Михайле ти що реально тупиш чи тільки прикидаєшся? Назарко намолов дурниць, а в тебе знову винні журналісти? То чого він їм те молов? Чи люди мають здогадуватися, що він верзе одне, а має на увазі інше. Краще готуйте його до публічних заяв, то не буде так лажатися.

avatar

До Михайла!

05 червня 2013 21:48

Ви дайте все інтервю, а не виривайте з контексту а потім говорите хто там щось наговорив . Мастаки перекручувати. Горуку повага за відвертість і правду.

avatar

журналіст

05 червня 2013 21:52

avatar

Misha Shmorgun