
«Свободою» на Буковині керує самозванець, - Н. Горук
"Більше того, немає легітимного керівника і у Чернівецької обласної організації ВО «Свобода». Ще коли я був членом партії, відбулася конференція обласної парторганізації, і ми не проголосували за переобрання Віталія Мельничука її головою. І з того часу жодних конференцій навіть не намагалися провести – очевидно, керівництво партії боїться незручних запитань від рядових членів", - повідомив в інтерв'ю «Polemika» (3 червня 2013) екс-свободівець Назар Горук.
КОМЕНТАРІ (9)
Чорней повиривав з контексту слова Горука і намагається зробити конфлікт між Мельничуком і Горуком. Хлопці не видіться. Бурбаки цього і хочуть.
Хфедір
05 червня 2013 20:11
Мельничук дурницю зробив що зїв Горука. Тепер Свобода перетворюється на маргінальну структуру. А Мельничук став голим королем. Ой зря.
свободівець
05 червня 2013 20:15
Але ж Горук не говорив в статті що «Свободою» на Буковині керує самозванець. Це ж повна брехня. Видно дійсно хочуть їх пересварити.
Антон
05 червня 2013 20:19
Тепер ти Кузьмич розумієш що ти натворив?
свободівець
05 червня 2013 20:33
Зараз Мельничук знову наваяє якусь заяву вумну. А може хватить розуму не вестися на провокації тих хто зробив щоб Горук вийшов зі свободи.
Дубль
05 червня 2013 21:04
Це взагалі некоректно ... Навіщо ви намагаєтесь пересварити опозицію? Журналісти мають зберігати, хоч видимість неупередженості.
Видно, що журналістика таки мертва ...
Misha Shmorgun
05 червня 2013 21:38
Михайле ти що реально тупиш чи тільки прикидаєшся? Назарко намолов дурниць, а в тебе знову винні журналісти? То чого він їм те молов? Чи люди мають здогадуватися, що він верзе одне, а має на увазі інше. Краще готуйте його до публічних заяв, то не буде так лажатися.
До Михайла!
05 червня 2013 21:48
Ви дайте все інтервю, а не виривайте з контексту а потім говорите хто там щось наговорив . Мастаки перекручувати. Горуку повага за відвертість і правду.
журналіст
05 червня 2013 21:52
не треба "грати дурного", тим більше пишучи не від власного імені...
Такі новини - це ганьба! Одна маніпуляція... проти свободи, проти опозиції...
Misha Shmorgun