Харківська фірма-виробник верхнього одягу, яку через війну перемістили на Буковину, вже запрошує чернівчан на роботу

Харківська фірма-виробник верхнього одягу, яку через війну перемістили на Буковину, вже запрошує чернівчан на роботу

14.05.2022, 09:12

Виробник верхнього одягу ТОВ «Мода Єва» переїхав з Харкова нещодавно, - повідомили у Департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування.

Директор підприємства Валерій Лукашин розповідає: «Ми перевезли і потужності, і працівників, також запрошуємо на роботу і місцевих жителів. Щойнайменше готові працевлаштувати 25-30 людей. На цьому етапі релокації для нас важливо знайти нові ринки збуту, нових клієнтів і налагодити ділові зв’язки. Ми реагуємо на вимоги часу і швидко перепрофільовуємо своє виробництво. Окрім основного виду діяльності, готові шити спецодяг, палатки тощо. Залежно від потреб замовника».

З Харкова та Києва до Чернівців також переїхали ТОВ НВО «Вертікаль» та Neverdark Smart Fireplaces, які вже успішно запустили свої виробничі потужності.

«Наша компанія спеціалізується на виробництві smart-камінів. Коли війна почалася, ми зрозуміли, що наша місія – працювати на експорт, аби мати можливість підтримувати економіку. Ми змогли перевезти у Чернівці виробництво та співробітників, і з 19 березня розгорнули роботу. За місяць ми прижилися, налагодили тут зв’язки, експортні шляхи, відчули підтримку міської ради, знайшли підрядників, нових партнерів та постачальників. Завдяки прикордонному розміщенню регіону напрацювали гарну логістику, навіть дещо вигіднішу», – розповідає засновник і CEO «Neverdark» Ярослав Лисак.
Загалом вже 43 підприємства обрали майданчиком для релокації Чернівецьку міську територіальну громаду.

 

  Нам потрібна ваша підтримка –  ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? благодійним внеском. 

 

 

1