Чернівецький суд не побачив порушень в агітації іноземця Буйнова за Михайлішина, бо не він був організатором цього концерту. Ось тобі і подарунок від 'від щирого серця'

Чернівецький суд не побачив порушень в агітації іноземця Буйнова за Михайлішина, бо не він був організатором цього концерту. Ось тобі і подарунок від "від щирого серця"

07.10.2012, 16:01

6 жовтня 2012 року Чернівецький окружний адміністративний суд повністю відмовив у задоволенні трьох адміністративних позовів:

1. Кандидата Максима Бурбака до кандидата Віталія Михайлішина (фотокопія постанови суду в архіві Burbak_Myhailishyn06102012.zip).

2. Кандидатки Галини Марараш до кандидата Віталія Михайлішина (фотокопія постанови суду в архіві Mararash_Myhailishyn06102012.zip).

3. Кандидата Максима Бурбака до Чернівецької міської ради, Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради, третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача Михайлішина В.М. (фотокопія постанови суду в архіві Burbak_Miskrada06102012.zip).

У першому позові кандидат Максим Бурбак (Об’єднана опозиція «Батьківщина») просив суд визнати протиправними дії кандидата у народні депутати України Віталія Михайлішина (201 виборчий округ, Партія регіонів) щодо здійснення передвиборної агітації у формі підтримки проведення 2 та 3 жовтня 2012 року концертів Олександра Буйнова в Літньому театрі. Нагадаємо, раніше ОПОРА вже повідомляла про агітаційний концерт за участі іноземного співака та про афіші цього концерту на вхідних дверях дитячих садочків міста Чернівці - http://oporacv.org/ahitatsijni-plakaty-myhajlishyna-pro-kontsert-bujnova-vysyat-na-dytsadochkah/.

У другому позові кандидат Галина Марараш (201 виборчий округ, УДАР) просила суд визнати протиправними дії кандидата Віталія Михайлішина (201 виборчий округ, Партія регіонів) щодо розміщення матеріалів передвиборної агітації на будівлі дошкільної дитячої установи комунальної форми власності, а також щодо проведення передвиборної агітації за участі іноземців. А також просила зобов’язати кандидата Віталія Михайлішина утриматися від таких дій надалі.

У третьому позові кандидат Максим Бурбак (Об’єднана опозиція «Батьківщина») просив суд визнати протиправною бездіяльність Чернівецької міської ради та Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради з невжиття заходів щодо вилучення з приміщень будівель комунальної власності матеріалів передвиборної агітації. А також зобов’язати відповідачів усунути ці порушення виборчого законодавства.

Як ми вже зазначали, суд повністю відмовив у задоволенні цих позовів. Позивачі мають намір оскаржувати ці рішення до Вінницького апеляційного адміністративного суду. Разом з тим, у ході розгляду цих справ стали відомими цікаві подробиці щодо організації концерту Олександра Буйнова та щодо засновників ордену «За заслуги перед містом». Ці подробиці з фотокопіями відповідних документів читайте невдовзі у наступних повідомленнях.

За коментарями звертайтесь:

Назар Тимощук,

координатор виборчих програм Громадянської Мережі ОПОРА у Чернівецькій області,

063 628 67 71, n.tymoshchuk@opora.org.ua

Прес-секретар Чернівецького представництва Громадянської Мережі ОПОРА,

Григорій Сорочан

063 628 67 72, g.sorochan@opora.org.ua

 

 

 

 

 

 

 

1